Rezervasyonum

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti


Antalya Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti

 Konforlu ve keyifli bir tur, toplantı ulaşımı mı arıyorsunuz? Sizler için özel olarak planlanmış VIP araçlarımız ile ister kalabalık arkadaş gruplarınız için veya çekirdek aileniz ile yapacağınız keyifli Antalya şehir turu veya toplantı salonlarına yetişebilmeniz için sadece size özel VIP araçlarımız ile istediğiniz noktadan bir diğer konuma gitmenizi olabildiğince kolaylaştırıyor ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Araç içi açılabilen masalar, televizyon bağlantısı Antalya şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız. Araç filomuzdan dilediğiniz aracı seçerek,  konserlere, etkinliklere, otelinize, Antalya şehirlerarası ulaşım hizmetimiz ile VIP araçlar ile özel transfer hizmetleri doğrultusunda gidebilirsiniz.

 Özel günler için sunmuş olduğumuz Antalya şoförlü araç kiralama, Antalya transfer, Antalya Havalimanı ulaşım, servis hizmetimiz mevcuttur. Mercedes araç filomuz ile Antalya ve çevresini iyi bilen, tam donanımlı, müşteriye karşı nasıl davranılması gerektiğini bilen, hangi tip organizasyonlarda aracın ne tür ihtiyaçlarının karşılanması gerektiği bilgisine sahibiz. Tam donanımlı ve bilgili “şoför” personellerimiz bulunmaktadır. Düğün organizasyonları kapsamında, Antalya gelin arabası ve özel misafirlerinizin ya da davetlilerinizin düğün alanına ulaştırılması ya da düğün alanından evlerine kadar ulaştırılması hizmetimiz hem sizler için kolay misafirler ve davetliler için konforlu bir tercih olacaktır. Eğlence organizasyonu, düğün ya da konser gibi eğlence etkinliklerinde müzisyenlerin, müzisyen grup elemanlarının, müzisyen ekibinin malzemeleri ve özel eşyaları ile birlikte organizasyon alanına ulaştırılmaları, bu kategoride sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Farklı müşteri talepleri için farklı organizasyonlar doğrultusunda çok kişilik ya da az kişilik kapasitelere sahip farklı model araç seçeneklerimiz ile konforlu, sağlıklı, güvenli ve ekonomik bir ulaşım hizmeti vermekteyiz.

 7 gün 24 saat sizler için Antalya Şoförlü Araç Kiralama sunduğumuz VIP araçlar ile özel transfer hizmetlerimiz, havalimanı veya otel transferleriniz için profesyonel çözümler üretiyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz, sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Ulaşabileceğiz iletişim numaramız 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Dilerseniz mail olaraktan tarafımıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Rezervasyon iptal veya değişikliği için hızlıca iletişime geçebilirsiniz. Antalya havalimanı transfer firması olarak sizlere Antalya havalimanı ve Antalya çevre illerine hizmet sunuyoruz.