Rezervasyonum

Kongre ve Fuar Taşımacılığı Hizmeti


Antalya Kongre ve Fuar Taşımacılığı

Antalya gibi ulaşımı kolay ve herkesin gözdesi olan Akdeniz’in incisi kongreleriniz için büyük ve gelişmiş otel salonları, gezilecek yerleri ve turistik alanları ile hem kongre düzenleyen taraf hem kongre ve fuar misafirleri için en iyisini düşünerek planlanan kongreleriniz bizimle daha kolay, planlı ve konforlu olacaktır. Antalya turizm fuarı, Antalya tarım fuarı, Antalya sağlık fuarı, Antalya uluslararası fuarların Antalya Kongre ve Fuar taşıma firması olarak her türlü organizasyonlarda hizmet sunmaktayız. Düzenlenmesi planlanan organizasyonunuz kesinleştiği zaman firmamıza misafir listesini, uçuş bilgilerini isim soy isim ve konaklanacak otel listelerini veya transfer saatlerini, araç tercih kapasitelerini mail ortamında iletmeniz ve koordinasyon için iletişim numaramız üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 Zamanında ve mutlu hizmet için her zaman sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Kişi kapasitesine göre otobüs, midibüs, minibüs, Mercedes vip vito, özel misafirleriniz için Mercedes s class veya e class araçlarımız ile Antalya Kongre taşımacı firması, Antalya fuar taşımacı firmanız olarak planlarınıza her zaman destek olacağız. Kişi sayısı fark etmeksizin 500 – 10000 kişilik grupları rahatlıkla hizmet sunağımız her türlü Antalya kongre ve fuar taşımacılığı hizmetimiz ile her daim yanınızdayız. Antalya otel transfer, Antalya Vip transfer ve Antalya şoförlü araç kiralama ihtiyaçlarınızı, gerekli tüm güvenlik kurallarına ve yasal prosedürlere hâkim bir adresten karşılayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız. Antalya kongre ve fuar taşımacılığı için güvenliğin ve konforun bir arada olması gerektiği yolculuk şeklidir. Antalya kongre ve fuar taşıma hizmetini deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Size özel olduğunuzu hatırlatan VIP araçlar, şehrin her noktasına, her saatte sizleri güvenle taşıyor. Antalya kongre için seçilen araçlar ile ihtiyaçlarınız, sektöründe uzun yıllar boyu deneyimiyle ön plana çıkan Antalya Vip Transfer firmamız tarafından karşılanmaktadır. Hızlı ve güvenilirliği bir arada bulabileceğiniz araçlarımız tüm kongre ve fuar taşımacılığı hizmeti ile talep etiğiniz noktaya seri bir şekilde taşımaktadır. Şehir içi ve şehir dışı çalışmalarınıza vakit kaybı olmadan ulaşmak için hemen iletişime geçerek işbirliği yapabiliriz.